Przejdź do treści

Spektakle dla dzieci i młodzieży

Teatr Komedii Impro w Łodzi ma w repertuarze dwa specjalne przedstawienia: „Wymyślankę” dla dzieci oraz „Hejtera” dla młodzieży. Spektakle grane są m.in. dla grup zorganizowanych, zwykle szkół i przedszkoli, w tygodniu w godzinach przedpołudniowych. „Wymyślankę” dla rodziców z dziećmi gramy w Łodzi w niedziele o godz. 16.

Wymyślanka

Najmłodsi mogą zabawić się w scenarzystów, reżyserów, a nawet aktorów. „Wymyślanka” nie ma ustalonej wcześniej treści, a za wydarzenia na scenie odpowiadają dzieci. To one decydują o wszystkim: gdzie się potoczy akcja, w jakie postaci wcielą się aktorzy, jak się ubiorą, wreszcie do jak bardzo zaczarowanego świata zabiorą siebie i innych.

Czytaj więcej

Hejter

W trakcie interaktywnego przedstawienia „Hejter, czyli jeden z nas”, młodzież w dość nietypowy sposób styka się z kwestiami związanymi z hejtem. Widzowie współtworzą przedstawienie razem z aktorami – najpierw obserwują wydarzenia na scenie, potem decydują, który z bohaterów jest tytułowym hejterem. Starają się rozwiązać zagadkę, szybko jednak orientują się, że bardzo łatwo można ferować niesprawiedliwe wyroki.

Czytaj więcej

Sprawdź proponowane terminy spektakli

Kontakt w sprawie rezerwacji:
telefon lub SMS: +48 66 54 777 54,
e-mail: rezerwacje@teatrkomediiimpro.pl