Przejdź do treści

Vouchery Teatru Komedii Impro w Łodzi

  Teatr Komedii Impro uruchamia sprzedaż voucherów, czyli tzw. biletów otwartych z określonym terminem ważności. Można je nabyć np. jako prezent.

  Jak kupić voucher?

  Voucher można zakupić bezpośrednio w kasie Teatru Komedii Impro w Łodzi (czynnej godzinę przed każdym spektaklem oraz w trakcie przedstawienia, płatność gotówką lub kartą) lub zamawiając go za pośrednictwem poczty elektronicznej: voucher@teatrkomediiimpro.pl.

  Teatr oferuje vouchery o wartości 40, 60, 70 i 80 zł., ważne 90 dni. W korespondencji kierowanej do Teatru należy podać liczbę wybranych voucherów, jak również adres poczty elektronicznej niezbędny do dalszej realizacji zakupu. Osoba zamawiająca voucher otrzyma na podany adres link, za pomocą którego będzie mogła dokonać płatności. Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty system Iksoris obsługujący dla Teatru Komedii Impro sprzedaż voucherów, prześle go w wersji elektronicznej (PDF) na adres e-mail klienta, który go zamówił i opłacił.

  Jak zrealizować voucher?

  Voucher można wykorzystać na spektakle Teatru Komedii Impro w Łodzi na scenie OFF Piotrkowska (z wyłączeniem wydarzeń specjalnych), w których cena biletu normalnego jest zgodna z wartością vouchera. Nie ma możliwości dopłat, zatem voucher za 60 zł można wymienić na bilet na spektakl za 60 zł; voucher o wartości 70 zł, na bilet za 70 zł; itd.

  Aby wymienić voucher na bilet należy zgłosić się do kasy biletowej w siedzibie Teatru na OFF Piotrkowska (czynnej godzinę przed każdym spektaklem). Wymiana vouchera na bilet wymaga podania widocznego na nim kodu. Realizacja vouchera polega na jednorazowej wymianie go na jeden bilet na spektakl repertuarowy. Wcześniej można dokonać rezerwacji miejsca na przedstawienie, dzwoniąc lub pisząc SMS pod numer 665477754, ewentualnie pisząc maila na adres rezerwacje@teatrkomediiimpro.pl

  Inne ważne informacje

  Zakupione vouchery nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupów, ponieważ nie ma możliwości zwrotu biletów i żądania zwrotu pieniędzy, chyba, że wydarzenie zostało odwołane lub przełożone. Powyższe nie narusza praw konsumenta, zgodnie z art. 38 pkt. 12) ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827 z późn. zmianami).

  Bilet na spektakl, który został nabyty w wyniku wymiany vouchera, także nie podlega zwrotowi. Za niewykorzystany voucher nie przysługuje zwrot pieniędzy. Ponadto Teatr może odmówić realizacji vouchera w przypadku upływu jego terminu ważności lub uszkodzenia go w stopniu uniemożliwiającym odczytanie danych na nim zapisanych.

  Teatr Komedii Impro nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenie lub kradzież vouchera po jego przekazaniu nabywcy. W razie utraty vouchera duplikat nie zostanie wydany. Realizacja vouchera będzie możliwa także wtedy, gdy ktoś wejdzie w jego posiadanie w sposób nieuprawniony.