Przejdź do treści

Teatralne mikołajki. Improwizowany spektakl pomysłem na wyjątkowy prezent

    IMPRO Mikołajki

    6 grudnia o godz. 20 Teatr Komedii Impro w Łodzi zaprasza na „IMPRO Mikołajki!” – szczególny i okazjonalny spektakl, podczas którego aktorzy sprezentują widzom mnóstwo uśmiechu i inteligentnej zabawy. „IMPRO Mikołajki!” to dynamiczne i kreatywne przedstawienie pełne interakcji z publicznością, które zdarzy się tylko raz – właśnie w mikołajkowy wieczór.

    Publiczność zobaczy na scenie tzw. gry impro. To następujące po sobie kilkuminutowe scenki, w których aktorzy będą się mierzyć z wyzwaniami rzucanymi im przez publiczność. Najpierw poproszą widzów o sugestie dotyczące miejsca akcji i ról, w jakie będą się wcielać, a potem… spełniają życzenia publiczności grając spektakl pod jej dyktando.

    – To będą tzw. krótkie formy, czyli najbardziej wymagający dla nas spektakl – wyjaśnia Jacek Sut, aktorów Teatru Komedii Impro w Łodzi. – Publiczność co chwila wtrąca się, ma swoje zdanie i „wkręca” aktorów w różne niestworzone sytuacje. A skoro to będą mikołajki, to myślę, że może pojawiają się jakieś prezenty – zapowiada Jacek Sut.

    „IMPRO Mikołajki!” będzie można zobaczyć we wtorek 6 grudnia 2022 roku o godz. 20 na OFF Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140).