Przejdź do treści

„Opowieść dla króla”. Bajka, w której dzieci decydują o tym, co zdarzy się na scenie

  Warszawski Teatr Improwizacji Afront zaprasza w niedzielę o godz. 16 do łódzkiego Teatru Komedii Impro na wyjątkową bajkę improwizowaną. Rzecz będzie się działa na dworze króla Gerwazego, który ma olbrzymi kłopot. Aby temu zaradzić, najmłodsi widzowie, wspólnie z Bajarzem Bajtkiem, wymyślą opowieść, jakiej król nigdy jeszcze nie słyszał.

  – Król przeczytał już wszystkie książki, jest znudzony i głodny opowieści, których jeszcze nie zna – wyjaśnia Katarzyna Gruszewska z Teatru Improwizacji Afront. – Będzie ona cudownym ratunkiem dla całego królestwa, bo tylko jeden z bajarzy, z pomocą dzieci, będzie mógł mu pomóc – zaznacza aktorka Joanna Mazewska.

  Katarzyna Gruszewska dodaje też, że podczas takich spektakli spodziewać się można niesamowitych historii.

  – Grałyśmy już przygody warzyw – historię brokuła i cieciorki. To było bardzo abstrakcyjne i niespodziewane – wspomina. – Dzieci za każdym razem nas zaskakują, tworząc różne historie, np. wzruszające i chwytające za serce, albo pełne zwrotów akcji i różnych potworów – podsumowuje Joanna Mazewska.

  Aktorki zaznaczają, że przedstawienie przeznaczone jest nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców, których to również starają się wciągać w akcję.

  Występują:

  • Katarzyna Gruszewska,
  • Katarzyna Wypchło,
  • Joanna Mazewska,
  • Patrycja Zywert-Szypka.

  Muzykę na żywo „wyczaruje” Wojtek Żmuda.

  Bajkę będzie można zobaczyć w niedzielę 16 kwietnia o godz. 16 w Teatrze Komedii Impro w Łodzi na Scenie OFF Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140). Bilety dostępne są za pośrednictwem strony janowo.art lub w kasie godzinę przed koncertem, jak również na platformach:

  KupBilecik.pl
  Biletyna.pl
  Eventim.pl
  EmpikBilety.pl
  Bilety24.pl
  Kicket.com
  Goingapp.pl
  tixto.pl